İkinci Yılımızı Dolu Dolu Kutladık

user image

Bafra’nın gözdesi Çelikpark AVM, ikinci yılını bir dizi etkinlikle kutladı. Aleyna Tilki & Emrah Karaduman İmza Günü ile Mini Konseri düzenlendi. Konser ve imza gününe ilgi çok yoğundu. Açılışını Aleyna Tilki ve Emrah Karaduman’ın yaptığı ayağınızı yerden kesecek olan Motorsiklet Kampanyası da başlamış oldu.

Samsun’un Bafra ilçesinde iki yıl önce faaliyete geçen ve açıldığı günden bugüne kadar Bafra halkının gözdesi olan, aynı zamanda çevre il ve ilçelerden de yoğun ilgi gören Çelikpark AVM, ikinci yılını Aleyna TİLKİ ve Emrah KARADUMAN konseri ile kutladı. Konserde katılımcılarının 2000 anahtar içinden bir anahtar seçerek ve motorsiklet üzerindeki kilidi deneyip kazanma şansına sahip olabilecekleri ayağınızı yerden kesecek olan Motorsiklet Kampanyası da başlamış oldu.

Yine Anneler Günü’ne özel olarak bir dizi etkinlik yapılacak. Etkinlik kapsamında 14 Mayıs 2017 Pazar günü Çelikpark AVM yemek katında Saat 13:00 ile 15:00 arasında, kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgi timsali olan annelerimize kendileri için özel olarak hazırlanan masalarda canlı müzik eşliğinde çeşitli ikramlar sunulacaktır. Annelerimizin keyifli bir gün geçirmelerini hedefleyen Çelikpark AVM’ye tüm annelerimiz davetlidir.

 

Yorumlar (0)