Açık Rıza Metni Formu

Değerli Ziyaretçimiz/Katılımcı,

RABAL İNŞ. SAN.TİC.LTD.ŞTİ. (“Şirket”) (“Şirket”/ “Veri Sorumlusu”) olarak sizlere ait kişisel verilerin mahremiyetini ve korunmasını önemsemekteyiz. Şirketimizce gerçekleştirilebilecek kampanya, promosyon, tanıtım, indirim, kutlama mesajı, dini ve milli bayramlara ilişkin mesajlar vb. avantajlardan ve/veya alışveriş̧ hareketlerinize ve/veya sağladığınız kişisel veriler doğrultusunda sizlere özel gerçekleştirilecek kampanyalarımız ve etkinliklerimizden tarafınızın haberdar edilmesi, yararlandırılması ve etkinlikler hakkında bilgilendirilebilmeniz, sizlere sağladığımız hizmetlere yönelik memnuniyet analizlerinin yapılabilmesi ve bu kapsamda sizlerle iletişime geçilebilmesi, şirketimizin veya AVM’de bulunan mağazaların ürün ve hizmetlerinin ve ortak kampanyaların tanıtımının yapılabilmesi amacıyla, Kişisel Verilerinizi kullanmamıza izin vermenizi talep ediyoruz.

Kişisel Verilerinizi nasıl topladığımızı, kullandığımızı ve yönettiğimizle ilgili ayrıntılı bilgiler “Aydınlatma Metni” kapsamında mevcuttur.

ADI SOYADI
T.C KİMLİK NO
DOĞUM TARİHİ VE YERİ
TELEFON NO
MESLEK
ÖĞRENİM DURUMU
CİNSİYET
ADRES
MEDENİ DURUM

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU AÇIK RIZA METNİ

Yukarıda yer alan kişisel verilerimin ileri tarihlerde gerçekleştirilebilecek kampanya, promosyon, tanıtım, indirim, kutlama mesajı, dini ve milli bayramlara ilişkin mesajlar vb. avantajlardan veya bana özel gerçekleştirilecek kampanyalar ve etkinliklerden tarafımın haberdar edilmesi, yararlandırılması ve etkinlikler hakkında bilgilendirilebilmem, bana sağlanan hizmetlere yönelik memnuniyet analizlerinin yapılabilmesi ve bu kapsamda benimle iletişime geçilebilmesi, Şirket’in ve AVM’de faaliyet gösteren mağaza ve restoranların ürün ve hizmetlerinin tanıtımının yapılabilmesi amacıyla islenmesini ve aynı amaçlarla Şirket’in hizmet aldığı iletişim hizmet sağlayıcılarına, Şirket’in çalıştığı çağrı merkezine, Şirket’in iştiraklerine aktarılmasını;

KABÜL EDİYORUM
KABÜL ETMİYORUM

İLETİŞİM ONAYI


Aşağıda yer alan haberleşme kanallarıyla kampanya ve etkinlikler hakkında bilgi almayı kabul ediyorum.

  • Kısa Mesaj
  • E-Posta
  • Telefon

Ad Soyad
İmza
Tarih

Yorumlar (0)